Uluslararası
Lojistik
,
Depolama
ve
Fulfillment
Hizmetleri

Yalmans Lojistik, işiniz için en doğru çözümleri tecrübe ve güvenle sunar.

Yalmans Fulfillment

Fulfillment Hizmetleri

Yalmans Avrupa çapında Almanya merkezli fulfillment, ara depo ve iade deposu hizmetleri vermektedir. Daha ayrıntılı bilgiye Yalmans.com üzerinden erişebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için Tıklayın
Yalmans Depolama

Depolama Hizmetleri

Yalmans Avrupa çapında Almanya merkezli fulfillment, ara depo ve iade deposu hizmetleri vermektedir. Daha ayrıntılı bilgiye Yalmans.com üzerinden erişebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için Tıklayın

Uluslararası Taşımacılık
Hizmetlerimiz

Uluslarası lojistik hizmetlerimiz, çözüm odaklı ve tecrübeli ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Yalmans Lojistik olarak en hızlı ve en güvenli hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Kara Yolu
Taşımacılığı

Yalmans Lojistik olarak Türkiye-Avrupa hattında faaliyet gösteren ihracatçı ve ithalatçılarımızın yüklerini kara yolu ile hem komple hem de parsiyel olarak taşıyoruz. Müşterilerimizin sürekli değişen piyasa koşullarına uyum sağlaması adına kara yolu taşımacılığının hız avantajını en efektif şekilde kullanıyoruz.
1400 kilograma kadar olan yükler için sunduğumuz minivan hizmetinin yanı sıra, ekspres ve ultra ekspres taşıma seçeneklerimizle fark yaratıyoruz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK
Yalmans Lojistik olarak tüm Avrupa’ya olan parsiyel yüklerinize özel çözümler sunuyor, transit süre avantajının yanına bir de maliyet avantajını ekliyoruz. Türkiye ve Avrupa’da sahip olduğumuz güçlü altyapı sayesinde parsiyel yüklerinizi etkin bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Almanya, İtalya, Benelüks ve Balkan ülkelerinin yanı sıra Birleşik Krallık ve İskandinav ülkelerine kadar uzanan taşıma ağımızda; tehlikeli madde taşımacılığı ve frigo taşımacılık hizmetleri de sunuyoruz.

KOMPLE TAŞIMACILIK
Yalmans Lojistik olarak komple yüklerinizi dilediğiniz zamanda yüklüyor, en uygun rotayı seçerek doğrudan ve hızla varış noktasına ulaştırıyoruz. Taşıma operasyonunu tek bir araç ile tamamlıyor ve bu esnada hiçbir dış etkiye maruz kalmayan yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz.

EKSPRES TAŞIMACILIK
Kara yolu taşımalarında transit süreleri azaltmanın en etkili yollarından olan ekspres taşımacılık hizmetlerini, yüke özel çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Avrupa’da şoförlerin araç kullanım sürelerine getirilen kısıtlamalardan etkilenmemek adına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çift şoför ile çıkış gerçekleştirerek aracın aktif olduğu ve durmadan yoluna devam ettiği süreyi 2 katına çıkarıyoruz.

Belirli bir düzen içerisinde ve süreklilikle yürütülen komple taşımalarda verimlilik oldukça artıyor. Bu nedenle müşterilerimizin iş süreçlerine ortak oluyor, düzenli ve uygun maliyetli hizmet almalarını sağlıyoruz.

ULTRA EKSPRES TAŞIMACILIK
Ultra ekspres teslimat seçeneğimizle çift şoförle gerçekleştirdiğimiz ekspres taşımaları bir adım daha ileriye taşıyoruz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde transit süreyi en aza indirmek adına şoför sayısını 3’e çıkarıyoruz. Böylece aracın rota boyunca durmadan yoluna devam etmesini sağlayarak hız konusunda büyük bir avantaj sunuyoruz.

Dünya ticaretinin büyük bir bölümünün denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, Yalmans Lojistik olarak geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünya genelinde müşterilerimize kıtalararası proaktif lojistik çözümler sunmaktayız.
Ekibimiz, yükün gümrüklenmesinden teslimatına kadar tüm operasyonel bilgileri size doğru ve zamanında aktarmaktadır.

Hizmetlerimiz;
• – Haftalık düzenli seferler.
• – FCL Konteyner İthalat / İhracat taşımaları.
• – ICL Konteyner İthalat / İhracat taşımaları.
• – Openton, Flatrack, Reefer Iso Tank, Flex vb. konteyner taşımaları.
• – Zamanında evrak teslimi.

Sunduğumuz hizmetlere ek olarak, ağır tonajlı veya gabari dışı yüklemeleriniz için özel denizyolu taşımalarını da organize etmekteyiz.

Deniz Yolu
Taşımacılığı

Hava Yolu
Taşımacılığı

Tüketimin giderek arttığı günümüz dünyasında bu artışa bağlı olarak üretimde de aynı oranda artış yaşandığı görülmektedir. Bu nedenle üretici ve tüketicinin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi, acil ihtiyaçların karşılanmasında hız büyük önem kazandığı için Havayolu Taşımacılığı ön plana çıkmaktadır.
Yalmans Lojistik , sektörde önemli yeri olan havayolu taşımacılığında müşterilerine hızlı, ekonomik, kaliteli çözümler ve alternatif hizmetler sunmaktadır.
Teslim alınan yükler, varış noktasına teslim edilinceye kadar takip edilmekte, gönderici ve alıcıya gönderim bilgileri eksiksiz olarak aktarılmaktadır.
Yalmans Lojistik, Havayolu Taşımacılığında müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Minivan
Taşımacılık

Havayolu lojistiğine alternatif olarak kullanılan minivan taşımacılığı hız ve maliyet avantajı ile öne çıkmaktadır. Yalmans Lojistik olarak Türkiye ile Avrupa arasında, müşterilerimizin talebi doğrultusunda 2 veya 3 şoför ile gerçekleştirdiğimiz taşımalarda 1400 kilograma kadar olan yüklerinizi 36-48-72 saat aralığında kapıdan kapıya teslim ediyoruz. Ayrıca özmal tenteli minivanlarımız sayesinde müşterilerimize 3,5 tona kadar taşıma kapasitesi sunuyoruz.

En uygun rotayı seçmek suretiyle mümkün olan en kısa sürede teslimat gerçekleştirdiğimiz minivan taşımacılık hizmetimizle ilgili transit süreler hakkında ayrıntılı bilgiye haritamızdan ulaşabilirsiniz.